استخدام مترجم

ما در ترجمه لند همواره به دنبال ایجاد فرصت های نوینی برای کارآفرینی هستیم و آماده ایم با شما به عنوان مترجم پاره وقت و دور کار همکاری داشته باشیم. مترجمانی که در این سایت استخدام می‌شوند مترجمانی مجرب و حرفه ای هستند . اگر شما مترجمی هستید که شب ها یا در منزل بهتر کار می کنید و یا ترجیح می دهید در کنار خانواده درآمد خوبی داشته باشید، یا دانشجو هستید و می خواهید از زمان های خالی بین کلاس های خود بهره ببرید، ما بهترین گزینه برای شما هستیم. تنها چیزی که ما از شما می خواهیم ترجمه ی تخصصی و بادقت و همچنین تحویل به موقع پروژه هاست.

برای استخدام در ترجمه لند ابتدا باید ثبت نام کرده و فرم استخدامی را پر کنید؛ سپس در صورت داشتن یکی از دو شرایط زیل از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.

ترجمه لند برای استخدام مترجم های خود از یکی از دو روش زیر استفاده می کند:

  1. با استفاده از آزمون ورودی
  2. با استفاده از رزومه و سوابق کاری

توجه: پس از  تکمیل فرم استخدامی، لازم است در یکی از آزمون های ورودی ترجمه لند شرکت کنید. این آزمون ها به صورت دوره ای برگزار می شوند. تاریخ برگزاری آزمون متعاقبا اعلام می گردد. همچنین شما می توانید در صورت تمایل و داشتن رزومه و سوابق کاری متناسب با شرایطی که در ادامه ی مطلب خواهیم گفت، بدون شرکت در آزمون ورودی و فقط با ارسال رزومه‌ی معتبر خود به آدرس ایمیل ما با ما در این زمینه همکاری کنید.

شرایط استخدام مترجم با سوابق کاری (بدون شرکت در آزمون ورودی):

شما با داشتن یکی از شرایط رزومه ی کاری زیل می توانید در ترجمه لند استخدام شوید؛ کافی است رزومه‌ی خود را از طریق آدرس ایمیل برای ما ارسال کنید. پس از تایید رزومه‌ی کاری شما توسط ناظران تیم ترجمه لند و در صورت داشتن شرایط کاری متناسب با تایم می توانید فعالیت خود را شروع کنید. شرایط ما عبارتند از:

  • داشتن سابقه ی ترجمه ی کتاب غیر درسی توسط ناشران معتبر
  • داشتن سابقه ی ترجمه ی مقالات تخصصی
  • داشتن سابقه ی حداقل ۳ سال تدریس در دانشگاه های دولتی یا غیر دولتی
  • داشتن سابقه ی ترجمه ی پروژه های تخصصی دانشجویی (پزشکی، دندانپزشکی، مهندسی، حقوق، هوا فضا و…)
  • فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها (در رشته های: مترجمی، ادبیات زبان و …)

فرم استخدام مترجم

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

حقوق واریزی مترجمان:

واریز حقوق مترجمان ترجمه لند به صورت پروژه ای می باشد. یعنی بعد از اتمام هر کار و پس از اعلام رضایت مشتری، پرداخت خواهد شد. همچنین مبالغ متنوعی به عنوان تشویقی به پرداخت معمول مترجمان افزوده می شود.

مطمئن باشید پرداختی ترجمه لند بالاتر از متوسط دستمزد پرداختی به مترجمان در کشور است. ترجمه لند همواره به دنبال پیشرفت و افزایش سطح علمی شماست. با معرفی منابع آموزشی و کنترل کیفی سفارش های مترجم و همراهی شما، به تدریج سطح علمی و درآمدی شما افزایش خواهد یافت.

ثبت سفارش ترجمه