ترجمه سایت

امروزه برای بیشتر کسب و کار ها ترجمه سایت ها امری ضروری محسوب می شود به همین دلیل تیم ترجمه لند می تواند در این مورد کمک های فراوانی به شما و توسعه ی کسب و کارتان بکند.

در ادامه ی این مطلب ما به شما اهمیت ترجمه وب سایت را توضیح خواهیم داد.

معمولاً نیاز به ترجمه وب سایت در دو صورت احساس می شود: وقتی که می‌خواهید از محتوای یک سایت به صورت کلی سر در بیاورید و از محتوای آن سایت استفاده کنید، که بهتر است آن را به زبان فارسی ترجمه کنید تا بتوانید مورد استفاده قرار دهید.

از طرف دیگر اگر مالک و راه انداز یک سایت هستید می توانید با ترجمه ی سایت خود به چند زبان (که به آن محلی سازی و یا بومی سازی هم می گویند)، بازار مشتریان گسترده ای داشته باشید و به این طریق کسب و کار خود را گسترش دهید.

حضور در فضای مجازی و رقابت با رقیب های بین‌المللی تنها با یک سایت چند زبانه می‌تواند معنا پیدا کند و پر قدرت به راه خود ادامه دهد، چون زمانی که سایت شما قابلیت ترجمه سایت برای افراد خارجی را نداشته باشد، مخاطبان غیرفارسی زبان، توانایی آشنایی با کسب و کار شما را نخواهند داشت. حالا اگر شما هم نیاز ترجمه سایت خود را برای حضور در عرصه بین‌المللی کسب و کار و بیزینس را حس می‌کنید، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با خدمات ترجمه سایت ترجمه لند بیشتر آشنا شوید.

چرا سایت خود را ترجمه کنیم؟

یکی از بیشترین نیاز های کسب و کار ها این روزها ترجمه سایت است. زیرا یک سایت چند زبانه، زمینه ی آشنایی مخاطبان را با محتوای سایت از همه جای دنیا را فراهم می‌کند و همین امر موجب گسترده شدن بازار مشتریان می شود و باعث توسعه ی کسب و کار می‌شود.

ترجمه سایت بیشتر برای کسانی که اهداف بین المللی دارند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا یکی از راه های ورود به بازار جهانی ترجمه سایت می باشد. این امر باعث می شود که کسب و کار شما در سرتاسر دنیا فعالیت داشته باشد و مشتریان شما از همه جای جهان باشد.

برای ترجمه سایت چه زبان هایی را انتخاب کنیم؟

بهترین زبان ها برای ترجمه سایت زبان های انگلیسی و عربی می باشند.

با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران در خاورمیانه، که دارای ظرفیت مناسبی برای صادرات انواع محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت ها و روش‌های حمل‌و‌نقل گوناگون، به کشورهایی از قبیل: ترکیه، روسیه، آذربایجان و غیره می باشد؛ و همچنین، با توجه به شباهت‌های اعتقادی و دینی و مذهبی ما با کشورهای عربی و از سوی دیگر پرکاربرد بودن زبان انگلیسی میان همه ی افراد در سرتاسر دنیا، معرفی کسب‌وکار و بیزینس و برند و ترجمه سایت به دو زبان انگلیسی و عربی از مهم‌ترین روش های بین‌المللی کردن کسب و کار برای شرکت‌های ایرانی به حساب می‌آید.

ترجمه سایت به فارسی

یکی دیگر از خدماتی که تیم ترجمه لند در حوزه ترجمه سایت انجام می‌دهد، ارائه ی خدماتی از قبیل: ترجمه متن سایت به زبان فارسی است به این صورت که شما می‌توانید برای ترجمه وب‌سایت‌های خارجی مد نظر خود به زبان فارسی نیز با استفاده از گزینه ثبت سفارش مترجم متخصص و حرفه ای گروه ترجمه لند را انتخاب کنید و ترجمه سایت خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

مزیت‌های سایت‌های چندزبانه چیست؟

یکی از مهم‌ترین مزیت یک سایت چندزبانه این است که شما می‌توانید با استفاده از این روش مخاطبان بیشتری را برای کسب و کار خود و معرفی برند های خود بدست آورید. از مهم ترین و کم هزینه ترین روش معرفی کسب و کار و برند خود به سراسر جهان، ایجاد یک سایت قوی که معرف کالا و خدمات صادر کننده اش است، می باشد. یکی دیگر از روش های مهم معرفی کسب و کار، ترجمه سایت به زبان های انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، روسی و …می باشد.

برای مثال؛ زمانی که شخصی کلمه ی زعفران یا فرش را به زبان خود یا به زبان انگلیسی در گوگل جستجو می‌کند، سایت شما در معرض دید او قرار می‌گیرد و به این صورت نام برند شما در میان سایت‌های انگلیسی‌زبان به‌خوبی می‌درخشد و شما می توانید با این روش کسب و کار خود را جهانی کرده و بازار مشتریان خود را توسعه دهید.

چرا ترجمه وب‌سایت به انگلیسی ضروری است؟

زبان انگلیسی یکی از پرمخاطب‌ترین زبان‌های دنیاست که اکثر مردم در سراسر دنیا به آن تسلط کافی دارند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم تا زبان انگلیسی را به‌عنوان مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین زبان دنیا برای ترجمه سایت در نظر بگیرید تا بتوانید مخاطبان و مشتریان گسترده‌تری برای وب‌سایت خود داشته باشید.

یکی دیگر از مهم‌ترین زبان‌هایی که برای وب‌سایت‌های فارسی‌زبان از اهمیت بالایی برخوردار است زبان عربی است. زیرا بسیاری از مخاطبان و مشتریانی که به مطالعه محتوا در وب فارسی علاقه دارند عرب‌زبان هستند با این حساب ترجمه یک وب‌سایت به دو زبان عربی و انگلیسی می‌تواند موجب بهتر دیده شدن وب سایت شما و به دنبال آن موجب توسعه ی کسب‌وکار شما در بازار جهانی شود.

آیا تیم ترجمه لند به‌ جز ترجمه سایت تولید محتوا هم انجام می‌دهد؟

یکی دیگر از مهم‌ترین خدماتی که تیم ترجمه لند انجام می‌دهد، تولید محتوا برای وب‌سایت‌ها است. به این صورت که شما پس از ثبت سفارش ترجمه در ترجمه لند، از خدمات تولید محتوا با بارگذاری محتوای با کیفیت برای راه اندازی و گسترش سایت خود استفاده کنید و از نویسندگان حرفه ای تیم ترجمه لند برای تولید محتوای کسب و کار خود کمک بگیرید. یعنی اگر شما یک سایت جدید دارید که هیچ‌گونه محتوایی را بر روی آن بارگذاری نکرده‌اید، می‌توانید برای سفارش روزانه تولید محتوا، نویسنده‌های تیم ترجمه لند را انتخاب کنید و پس از آن برای ترجمه وب‌سایت خود اقدام کنید.

زمان لازم برای ترجمه سایت چقدر است؟

زمان تحویل ترجمه سایت با توجه به زبانی که برای ترجمه ی آن سایت انتخاب کرده‌اید و همچنین نوع محتوایی که بر روی سایت بارگذاری کرده‌اید، مشخص می شود. زیرا اگر شما برای ترجمه وب‌سایت خود بیش از یک زبان را انتخاب کنید پروسه ترجمه سایت شما زمان‌بر خواهد شد اما اصلا نگران این موضوع نباشید ترجمه لند دارای مترجمان حرفه ای است که می توانید با انتخاب گزینه ی ترجمه ی فوری، به ما نشان دهید که عجله دارید تا مترجمان مجرب ما دست به کار شوند و کار شما را در زمان دلخواه شما تحویل دهند.

فرایند سفارش ترجمه سایت در ترجمه لند به چه صورت است؟

فرایند سفارش ترجمه سایت مانند ترجمه متن و ترجمه کتاب و سایر خدمات ترجمه ی ماست. به این صورت که شما می‌توانید برای سفارش ترجمه خود، در قسمت ثبت سفارش ترجمه، نوع سفارش خود را انتخاب کنید و پس از وارد کردن اطلاعات خود برای ترجمه محتوای سایت، فرایند ترجمه سایت را انجام دهید تا مترجمان حرفه ای تیم ما بالاترین کیفیت ترجمه ها را با منصفانه ترین هزینه ها در اختیار شما قرار دهند.

ثبت سفارش ترجمه