ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات

آیا شما هم از بروشور و مجلات و یا کاتالوگ برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت یا موسسه های خود استفاده می کنید؟
اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، پس صد درصد به ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات خود، برای عرضه در بازارهای بین المللی نیاز دارید.

ثبت سفارش ترجمه ی بروشور و مجلات و لیست قیمت ترجمه

شاید با خودتون فکر کنید که ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات امری ضروری نمی باشد؛ ولی تحقیقات و شواهد بسیاری نشان می دهد که انتشار بروشور و مجلات که هم به زبان فارسی است و هم به زبان های بومی برای عرضه در بازارهای جهانی ترجمه می شوند، باعث فروش بیشتر و افزایش اعتماد مشتری می شود و می توان با این کار میزان وفاداری مشتری ها را افزایش داد.

ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات در واقع نوعی ترجمه ی تجاری و بازاریابی درعرصه ی بازار جهانی محسوب می شود که با این کار می توان اعتماد مشتری ها را جلب کرد و فروش محصولات خود را گسترش داد.

اهمیت ترجمه ی بروشور و مجلات:

به نظر شما ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات تاثیری در کسب و کار دارد؟ بروشور یا مجلات درواقع یک نماینده برای محصول و یا خدمات شما می باشد. شما باید اطلاعات کافی از محصول و خدمات خود را در اختیار مردم بگذارید. اگر مشتریان نتوانند توضیحات کاملی از یک محصول را بخوانند و یا اطلاعات کافی در مورد محصول را به دست آورند، آیا به شما اعتماد خواهند کرد که محصولاتتان را خریداری کنند؟
تاکنون چندین شرکت بزرگ به دلیل اینکه به ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات خود اقدام نکردند مشتریان خود را از دست داده اند.
به علاوه عدم اقدام به ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات باعث می شود که مشتری در نحوه ی سفارش محصول، به مشکلاتی برخورد کند. زیرا بدلیل تفاوت در فرهنگ و زبان، مشتریان قادر به مطالعه ی قسمت راهنمای استفاده از کالا نخواهند بود. اما شما می توانید با ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات از محصولات خود، به جز ارایه ی خدمات به مشتری های ایرانی، محصولات خود را به زبان های مختلف جهانی مثل انگلیسی، فرانسوی، آلمانی،چینی، اسپانیایی و … در بازارهای جهانی عرضه کنید.
اگر به دنبال مترجمان مجرب و حرفه ای برای ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات خود هستید می توانید با ثبت سفارش ترجمه ی خود در سایت ترجمه لند از خدمات ویژه و با کیفیت ما بهره مند شوید؛ با این کار شما می توانید مشتری های وفاداری را بدست بیاورید.
به همین دلیل می توان گفت که یکی از مهم ترین راه های برقراری ارتباط در بازار های جهانی، همین ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات می باشد و همین امر موجب رشد سریع در کسب و کار می شود..

ترجمه ی بروشور و مجلات در ترجمه لند:

ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات به صورت یک ترجمه ی تخصصی در وب سایت ترجمه لند توسط مترجمان کاملا حرفه ای و متخصص انجام می شود. ترجمه لند به عنوان اولین سایت دارنده ی مترجمان کاملا حرفه ای و مجرب بجز داشتن تخصص در ترجمه ی بروشور و مجلات به انجام فعالیت هایی مانند: ترجمه تخصصی مقاله ها، ترجمه کتاب، ترجمه وب سایت و… می پردازد تا به کسب‌وکارهای مختلف در جهت ارائه محصولاتشان به بازارهای جهانی خدماتی حرفه‌ای ارائه دهد.

شما در ترجمه لند این اطمینان را خواهید داشت که بروشور و مجله هایتان به مترجمان متخصص و با تجربه در این زمینه سپرده می‌شود؛ مترجم‌هایی که بروشورهای شما را بدون هیچ گونه عیبی و با در نظر گرفتن محتوا و منظور اصلی متن مورد نظر به زبان مقصد ترجمه می کنند. همچنین تیم کنترل کیفی ترجمه لند همه ی ترجمه های خروجی را کنترل کرده و بعد تحویل می دهد.
در نتیجه برای به دست آوردن ترجمه های تخصصی و با کیفیت می توانید سایت ترجمه لند را انتخاب کنید و با ارتباط مستقیم با تیم ترجمه لند از بابت کیفیت آسوده خاطر شوید.

مترجمان تیم ترجمه لند به اصول و چهارچوب ترجمه ی بروشور و مجلات مسلط هستند.

ترجمه کاتالوگ به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟

خدمات ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات در وب سایت ترجمه لند، به ‌تمامی زبان‌های زنده دنیا از جمله: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی، سوئدی و ترکی استانبولی و عربی انجام می‌شود.شما می توانید با ثبت سفارش ترجمه ی خود، کیفیت ترجمه ی مورد نظر را انتخاب کرده و با خیال راحت به تیم ما بسپارید و به گسترش کسب و کارتان کمک کنید.

یکی از تفاوتهای مهم ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات در مقایسه با خدماتی همچون ترجمه مقاله و کتاب این است که در ترجمه ی مقاله و کتاب ها مفاهیم با کنار هم قرار گرفتن چند جمله که ارتباط مفهومی دارند توضیح داده می شوند ولی مترجم بروشور و مجلات باید درزمینهٔ موردنظر دانش کافی داشته باشد تا بتواند توضیحات یک محصول یا خدمت را به بهترین شکل و به صورت روان ترجمه کند.
لازم به ذکر است که به این دلیل که تعداد مترجمانی که با تیم ترجمه لند همکاری میکنند بسیار زیاد است، می توانید با خیال راحت ترجمه های خود را به ما بسپارید چون قطعا ترجمه ی شما توسط بهترین مترجم انجام خواهد شد..

قیمت ترجمه ی بروشور و مجلات

به ‌طور کلی برای اطلاع از قیمت ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات، می توانید به قسمت لیست قیمت در وب سایت ترجمه لند مراجعه کنید. معیار های مشخصی برای سنجیدن ترجمه های بروشور و مجلات وجود ندارد و از معیارهای کلی تعیین هزینه برای تعیین قیمت ترجمه کاتالوگ و بروشور استفاده می شود.

تحویل سفارش ترجمه کاتالوگ و بروشور چقدر طول می‌کشد؟

به ‌صورت کلی تحویل کلیه سفارش‌های ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات مانند سایر سفارش ترجمه ی متن های تخصصی و عمومی می باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از زمان دقیق تحویل سفارش خود فایل بروشور و مجلات خود را از طریق پنل کاربری خود برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ترجمه لند بتوانند پس از بررسی سفارش شما، زمان دقیق تحویل بروشورها و محلات ترجمه‌شده را به شما اطلاع دهند.

علاوه براین شما می‌توانید با ثبت سفارش خود به‌ صورت ترجمه فوری، سفارش خود را درکمترین مدت‌ زمان تحویل بگیرید.

همچنین شما می‌توانید در صورت نیاز با کارشناسان تیم ترجمه لند در ارتباط باشد کارشناسان ما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن پاسخگوی سؤالات شما در خصوص ترجمه بروشور، کاتالوگ و مجلات می باشند.

ثبت سفارش ترجمه